Kartuzy, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownicy do przenoszenia dokumentów. Kartuzy

Kartuzy

Agencja Pracy Tymczasowej JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów z Kartuz poszukuje:

10 Pracowników do przenoszenia dokumentów

Wymagania:
- dyspozycyjność w środę i czwartek (28.12 i 29.12) w godzinach (8:30-15:30)
- siła fizyczna
- szybkość, sprawność

obowiązki:

- pakowanie dokumentów do worków
- przenoszenie worków z dokumentami z biura do samochodu

oferujemy:

- wynagrodzenie 8ł/h na rękę
- pracę dodatkową na około dwa dni w centrum Kartuz
- umowę cywilno - prawną

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv na adres: biuro@jobhouse.pl/ z podaniem nr ref.: PRZEN/DOK/KAR

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Grudzien, 2011  15:10

Identyfikator: 363775

Wyświetleń: 2862