Kartuzy, Pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Asystent projektanta odzie¿y

Chmielno

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA ODZIE¯Y
Miejsce pracy: Chmielno

Opis stanowiska pracy:

- Zaanga¿owanie na ka¿dym etapie cyklu ¿ycia produktu, od koncepcji projektu do wprowadzania produktu do salonu firmowego: analiza tendencji, udzia³ w konsultacjach, tworzenie tablic inspiracji, dobór pasmanterii, prowadzenie dokumentacji projektowej, tworzenie ciekawych stylizacji z oferowanych produktów
- Prowadzenie kolekcji akcesoriów (wstêpna selekcja, negocjacje, poszukiwanie nowych dostawców)

Wymagania:

- Wykszta³cenie co najmniej ¶rednie kierunkowe
- Do¶wiadczenie w bran¿y odzie¿owej
- Minimum 18 miesiêcy do¶wiadczenia przy projektowaniu odzie¿y damskiej
- Bardzo dobra znajomo¶æ jêzyka angielskiego
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomo¶æ obs³ugi programu Morel, MS Excel
- Samodzielno¶æ w dzia³aniu
- Odpowiedzialno¶æ i zaanga¿owanie

Oferujemy:

- Sta³± pracê w nieustannie rozwijaj±cej siê firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Przyjazn± atmosferê pracy
- Mo¿liwo¶æ aktywnego rozwoju zawodowego

UWAGA!! Osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie CV na adres cv@ertagrupa.pl/ w tytu³ maila wpisuj±c &#8222;Projektant&#8221;. Aplikacje bez tego dopisku nie bêd± rozpatrywane

Informujemy, i¿ zastrzegamy sobie mo¿liwo¶æ skontaktowania siê tylko z wybranymi osobami. Pozosta³ym osobom bardzo dziêkujemy za zainteresowanie nasz± ofert±.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustaw± o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyra¿am zgodê na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Og³oszenie dodane: Piatek, 09 Lipiec, 2010  13:35

Identyfikator: 199400

Wy¶wietleñ: 2299

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Asystent Doradcy Finansowego
  2. Asystent dzia³u marketingu
  3. Asystent/ka Dyrektora Handlowego
  4. asystentki stomatologiczne
  5. Asystent Po¶rednika